Şuanda Sigorta Yaptırıyor

0 (212) 945 81 99 Pzt-Cmt, 09:00 - 19:30
info@sigorta99.com 7x24 Online Destek Hattı
Akabe Plaza Bağcılar / İstanbul
Hemen Sigorta Yaptır
toggle menu
0 (212) 945 81 99 Pzt-Cmt, 09:00 - 19:00
info@sigorta99.com 7x24 Online Destek Hattı
Akabe Plaza Bağcılar / İstanbul
Hemen Sigorta Yaptır
toggle menu

Müşteri Yorumları

Gizlilik kuralları nedeni ile onay alınmış müşteri yorumları yayınlanmaktadır.

Ceyda EMİR

Asus marka cep telefonuma Sigorta99 yaptırmıştım ve cihazımın ekranı kırıldı cihazımın tamiri için Akabe Bilişime geldiğimde çalışanlarının güler yüzlü tutumuyla karşılaştım onlara cihazımın tamir edilmesini istediğimi söyledim. Bana sözleşmemin yanımda olup olmadığını sordular bende yanımda olduğunu söyleyip telefonumla birlikte sözleşmemi de teslim ettim. Tamir edilene kadar devamlı bilgilendirildim. Yüksek fiyatlara yaptıracağım ekranı sadece 99 TL’ye tamir ettirmiş oldum.

Erkan ÖZDEMİR

Çok değer verdiğim tablet bilgisayarıma çalışırken kahve döküldü ve açılmadı. Ben de hemen Sigorta 99 çağrı merkezini aradım ve ne yapmam gerektiği hakkında bilgi aldım. Cihazımı kırılmayacak şekilde paketleyip adreslerine göndermem gerektiğini söylediler aynı şekilde paketleyip cihazımı gönderdim ve acil olduğunu belirttim. Birkaç telefon görüşmesinden sonra cihazımı 1 hafta sonra geri teslim ettiler şimdi tablet bilgisayarım sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Ayten ÖZKAYA

Dizüstü bilgisayarım elektrik kesintisi sonrasında mavi ekran hatası vermeye başladı. Daha önce yaptırdığım Sigorta 99 paketi aklıma geldi ve hemen yetkilileri aradım. Bilgisayarımı teknik servislerine göndermem gerektiğini belirttiler. Bilgi almak için yaptığım ilk telefon görüşmesinden, bilgisayarımı tamir edip teslim ettikleri son görüşmeye kadar çok ilgili davrandılar. Evimdeki tüm telefon ve bilgisayarları sigorta altına aldım. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Derya CANKUT

Çok sıcak bir ortam, sizler çok samimi ve sıcaksınız. Sigortaya olan önyargılı bakışımı değiştirdiniz. Yakınlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim.

Tuncay DEMİR

Geçen yıl ilk sigortam için mağazanıza gitmiştim ve çok memnun kaldım, personeliniz yakından ilgilendi. Şu an yaptırmış olduğum sigortam için mağazanıza gitmeden telefon ve mail aracılığı ile zaman kaybetmeden hızlı hizmet aldım. Çok memnunum ve çevreme tavsiye edeceğim.

Murat AKCA

Memnunum ve tavsiye ederim.Telefonla işlem yaptırdım, çok hızlı hizmet aldım.

Sevim İNCE

SİGORTA99 güvence paketi sayesinde masaüstü bilgisayarımı 1 yıllık güvence altına aldım ve 3 ay sonrasında bilgisayarım arızalandı akabe bilişim teknik servisine gönderdim sigorta99 güvence paketi ile güvence altına aldığım için hiç bir ek ücret talep etmeden cihazımın tamiratını yapıp adresime teslim ettiler ve çok memnun kaldım akabe bilişim teknik servisine teşekkür ederim…

Caner KESKİN

Reklamda sigorta99 güvence paketini gördüm ve bilgisayarımı güvence altına aldım güzel İlgili ve alakalı davrandılar çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

Destek Hattı

Bizi aramaktan çekinmeyin
Pzt-Cmt, 09:00 - 19:30
0 (212) 945 81 99

E-Posta

İstediğiniz zaman bize
e-posta gönderebilirsiniz
info@sigorta99.com

Bize Ulaşın

Sancaktepe Mah. Fatih Cad. No : 125
Bağcılar / İstanbul
Akabe Plaza